5128900

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Tagastamine

 

Kui selgub, et ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on õigus see 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kätte saamist tagastada või ümber vahetada.

Kauba tagastamiseks:

1. saata avaldus e-postile info@newfashion.ee, kuhu märkida kauba nimetus, võimalusel kood ja kauba tagastamise põhjus. Kui on soov toode vahetada teise numbri vastu, siis märkida ka uus suurus. Kauba ümbervahetamine sama toote vastu on kliendi jaoks 14 kalendripäeva jooksul tasuta.

2. panna pakk Smartposti automaati SAMA uksekoodiga, mis saadeti kauba saabumisel telefonile. Kood kehtib 14 kalendripäeva alates päevast, mis SMS kauba saabumise kohta saadeti.

3. Omnivaga tagastamisel palume märkida pakile Pirita Selveri pakiautomaat, New Fashion OÜ ning telefon 5128900.

 

NB! Tagastatav kaup peab olema puhas, kasutamata, originaalsiltidega ja korrektselt pakitud. Kantud, määrdunud või rikutud kaup tagastamisele ega ümbervahetamisele ei kuulu! 

 

Kauba tagastamise puhul kanname kliendile raha tagasi hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale kauba kättesaamist.

 

NB! Kui Klient jätab pakile järgi minemata pakiautomaati/postkontorisse teenust osutava ettevõtte poolt ettenähtud aja jooksul ning kaup saadetakse tagasi saatjale (New Fashion OÜ), siis on Klient kohustatud katma tagastamisele kuuluva summa kulud.