5128900

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks
Prev
Next
Slide
1

 

REGISTREERITUD KASUTAJATEL

ON TOOTED

-5% SOODSAMAD.

Kui selgub, et ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on õigus see 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kätte saamist tagastada või ümber vahetada.

Kauba tagastamiseks palume:

  1. saata taganemisvaldus e-posti aadressile info@newfashion.ee, kuhu märkida kauba nimetus (võimalusel kauba kood) ja kauba tagastamise põhjus. Kui on soov toode vahetada teise numbri vastu, siis märkida ka uus suurus. Kauba ümbervahetamine sama toote vastu on kliendi jaoks tasuta.

  2. Panna pakk Smartposti automaati sama uksekoodiga, mis saadeti kauba saabumisel. Kood kehtib 14 kalendripäeva alates päevast, mil Teile saadeti SMS kauba kohalejõudmise kohta.

  3. Omnivaga tagastamisel palun märkida pakile Pirita Selveri apakiutomaat ning telefon 5128900.

NB! Tagastatav kaup peab olema puhas, kasutamata, originaalsiltidega ja korrektselt pakitud. Kantud, määrdunud või rikutud kaup tagastamisele ega ümbervahetamisele ei kuulu! 

Kauba tagastamise puhul kanname kliendi poolt tasutud arve summa tagasi 5 tööpäeva jooksul peale kauba kättesaamist.

Kui klient soovib vahetada kauba teise suuruse vastu, siis kaup postitatakse hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Ümber vahetamisel uuesti postiteenuse tasu maksma ei pea.

NB! Kui Klient jätab pakile järgi minemata pakiautomaati/postkontorisse teenust osutava ettevõtte poolt ettenähtud aja jooksul ning kaup saadetakse tagasi saatjale, kelleks on New Fashion OÜ, siis on Klient kohustatud katma tagastamisele kuuluva summa kulud.